Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dárek

13. 12. 2008

Neuběhl ani týden a už jsem se dočkala dalších závodů na písečku. Ovšem v Masečíně opět překvapili a místo beachvolejbalového písku doplnili povrch o geotextilii, takže vznikl suverenně nejdokonalejší povrch pro agility. Jediné co mi kazilo trošku náladu byla má rýma a absence hlasu, takže bylo jasné, že bez hlasivek ukočírovat Baldrica bude nad moje síly...

Začínalo se krásně běhavým jumpingem, kde si Baldric ještě nevšiml, že nemůžu křičet a běžel dokonale. Carrera na písku neshazuje, takže nastal jediný error a to klasicky slalom, který se nešel, než jsem jí uřvala, stálo nás to čas a odmítnutíčko, ale nikdo nezaběhl čistě, tak to zas tak nevadilo. Čekání na zkoušky jsme vyplnili procházečkou se Surri vrstevníkama, Dagouš, Enie a Borgia lítali jak magoři - viz fotogalbum.

A hurá na trojky, Alice zakomponovala opravdu pekelný prvek, který jsem s Carrerou nějak nedokázala elegantně vyřešit, ale odmítnutí pořád lepší než Baldricův šílený disk, prostě jak neřvu, tak mi zdrhnul,  zmetek.  A poslední běh agility. Baldrica jsem ve čtvrtek přeučila áčko a hurá, neskočil ani jedno. Bohužel těsně před cílem si už myslel, že je v cíli, tentokrát jsem to ještě dořvala, ale stálo nás to tyčku. A závěrečný šílený běh s Carrerou. Užily jsme si ho, ještě jsem jí popoháněla a zadařilo se, Carrery první hattrick.  Následovalo vyhlášení, odvážela jsem si hafo jedlých dárků, božskou ledovou čokoládu a pak zase čokoládu a čokoládu.

Tož naše výsledky:

Baldric: Jumping: 3. místo, SA3: DIS, Agility: 10. místo

Carrera: Jumping: 1. místo, LA3: 1. místo, Agility: 1. místo

Součet: 1. místo

A videa:

Baldric: cz.youtube.com/watch

Carrera: cz.youtube.com/watch

 

Náhledy fotografií ze složky Borderky v Masečíně