Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní Brno

11. 10. 2009

Na brněnské závody jsem se přihlásila hlavně z důvodu moravského mini budlo srazu, nakonec nám díky různým chorobám a ostatním okolnostem nebylo přáno, ale tak jsem si aspoň definitivně ověřila, že běhání na Zetoru nám není souzeno, počasí se opět předvedlo. Ubytování jsem si našla v hotelu v nedalekém Adamově, objednala standardní pokojík s lednicí. Když jsem začla stěhovat věci, uvědomila jsem si, že lednice jaksi chybí. Paní na recepci tedy po chvilku hledání pokoje s lednicí vzala klíčky s kouzelným číslem 501 a pak jsem jen zírala, luxusní apartmánek, komplet vybavená kuchyň, dvě ložnice (dlouho jsem vybírala kterou) a vrcholné číslo bylo po otevření tajemných dveří, soukromá předzahrádka na venčení To vše za cenu standard pokoje, no smála jsem se ještě dlouho.

A ráno hurá do běhání, jak jinak na Zetoru než za hnusného počasí, deště a zimy. Začínalo se zkouškama, takže čekání jsem si zkrátila výletem do místních supermarketů. Vybavena zásobou fíků a bombonů jsem dorazila na prohlídku. Trošku zamotaný začátek, ale pak krásná trať. Carrera ustála počáteční protažení mezi bočnicemi, ale poté poněkud netrefila slalom, je pravda, že jsem jí nijak nepomohla, ale ve svém věku už by to mohla zvládnout. A hurá na jumping. Tady nastal error už hned na začátku, pak celý zbytek běhu jsme každá běžela jiným směrem, no raději jsem šla pryč. Chuť jsme si spravily až závěrečným agility, které se nám povedlo, sice né v závratném čase, ale bez errorů. Jelikož se vyhlašovaly jen zkoušky a součty, mohly jsme vesele vyrazit obhlídnout brněnská nákupní centra a hurá do luxus apartmánku.

Ráno se stal zázrak a vysvitlo sluníčko. Taky se nám hned lépe běhalo, bohužel ve zkoušce jedna tyčka. Pak se spustil šílený ceďák, sice né na dlouho, ale zónovky oschnout příliš nestačily. A tak Kari hned na začátku spadla z houpačky a to nás trošku rozhodilo, následovala tyčka a chyba ve slalomu!!! Ke konci bylo už jen áčko, na které nešla z rychlosti a i náběh jsem jí myslím srovnala dostatečně. Jenže se ozvala šílená rána a Carrerka nikde, tak jsem se chtěla vrátit, ale rozhodčí hlásí, že se praštila do sanice, nohy díkybohu dobrý. Poctivka udělala ještě zonu a doběhla do cíle, kde se o mě pokoušel infarkt, ale žádné kulhání, v pohodě si běžela pro aportek. Uf.  Následoval závěrečný krásně běhavý jumping pro radost. Tak jsem se těšila. Začínal řadou...a Kari už zblblá samým mezi a okolo, to vzala mezi, navíc směrem ode mě a šup se disknout do tunelu.. pak nezvládla absolutně rovný náběh do slalomu a na povel "ke mně skrz" běžela do vzdálenějšího tunelu. Odešla jsem tedy pryč, přeci jen ta rána do hlavy byla asi většího rázu.  Sportu zdar a opravdu agility parkurům Lenky Pánkové zvlášť!

Tož naše výsledky:

Sobota: LA3, Jumping: DIS, Agility: 3. místo

Neděle: LA3:2. místo , Agility: 10. místo, Jumping:DIS

Video: www.youtube.com/watch